Krzysiek Borek25.07.2016
iPad Pro 2 (12,9″) na pierwszych zdjęciach?

Byłem tak zajęty tematem Jailbreaka, że koło oczu prawie przeszły mi pierwsze zdjęcia iPada Pro (12,9”) drugiej generacji, choć osobiście mam mieszane uczucia do tego, co na nich widać.

Zdjęcia podobno pochodzą od jednego z Chińskich dostawców i pokazują panel z Ustawieniami. Pierwsze, co rzuca się w oczy to 12GB pamięci wewnętrznej, a obecnie sprzedawane modele mają więcej. Z drugiej strony tyle przestrzeni wystarczy do testów prototypu, którym może być bohater fotografii. Osobiście nie rozumiem tego stanu rzeczy, ponieważ Apple zazwyczaj nie testuje sprzętu w wariancie pamięciowym, który w ogóle się nie pojawi.

ipad-pro-2

Nie mam wątpliwości, że Apple szykuje kolejną generację gigantycznego tabletu, ale wątpię, żeby zdjęcia odzwierciedlały prototyp. Wydaje mi się, że warto było o tym napisać, ponieważ zdjęcia pojawiły się dzisiaj, ale na pewno nie prezentują kolejnej generacji iPada Pro.

Obecnie Amerykanie pracują nad wykorzystaniem ogromnej powierzchni roboczej, którą dysponuje 12,9 – calowy wyświetlacz. Pomoże im w tym iOS 10, ponieważ domyślne aplikacje (Mail i Notatki) mają nową formę wyświetlania zawartości (3 panele obok siebie). Wraz z oprogramowaniem w parze idą akcesoria (etui BookBook od TwelveSouth i mechaniczna klawiatura Bluetooth Razera).

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek