Krzysiek Borek19.03.2016
iPad Pro 9,7″ droższy od Air 2

Pozostało zaledwie parę dni do prezentacji kolejnej generacji tabletu Apple, a 9to5mac dotarło do prawdopodobnej ceny najtańszego wariantu pamięciowego. Najnowszy sprzęt w portfolio Amerykanów będzie kosztował 599$.

To oczywiście cena podstawowego modelu, poza nim dostępny będzie tablet ze 128GB pamięci wbudowanej, co pozwoli na wyrównanie oferty, jeżeli chodzi o warianty pamięciowe obydwu. Warto wspomnieć, że Pro 9,7” nie zastąpi dotychczas sprzedawanego modelu, więc nie spodziewajcie się niższych cen Air 2.

ipad-pro-duo

Mniejszy model będzie tak samo wyposażony, jak regularny, więc na pokładzie znajdziemy układ scalony A9X, 4GB pamięci operacyjnej, cztery głośniki, wsparcie dla Apple Pencil i złącze Smart Connector współpracuje z mniejszą, dedykowaną klawiaturą. Ponadto tablet będzie w stanie nagrywać wideo w 4K, dzięki zastosowaniu aparatu głównego z iPhone’a 6s, który wspomoże dioda doświetlająca. Konferencja odbędzie się w ten poniedziałek i postaramy się podać wszystkie najważniejsze informacje podczas jej trwania lub po zakończeniu.

Źródło: theverge.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek