Michał09.11.2015
iPad Pro – data premiery

Z ostatnich informacji jakie trafiły do sieci wynikało, że nowy iPad Pro trafi do sprzedaży w środę 11 listopada 2015 roku. Tak nie będzie.

Najnowszy iPad trafi do sprzedaży dwa dni później, czyli w piątek 13 listopada 2015 roku. Datę premiery zdradziła Amerykańska firma Sam’s Club, która już w piątek rozpoczęła przyjmowanie zamówień na nowego iPada Pro.

iPadPro

W Sam’s Club w przedsprzedaży dostępne były jedynie modele Wi-Fi. iPad Pro Wifi 32GB dostępny był w cenie 787 dolarów,a za model Wi-Fi 128GB trzeba było zapłacić 937 dolarów.

Oczywiście gdy tyko iPad Pro będzie dostępny w Apple Store Online od razu damy Wam znać. Jeśli chodzi o polskie ceny nowego iPada to więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.

AKTUALIZACJA

Jednak iPad Pro będzie dostępny w sprzedaży już od 11.11.2015 r. W środę najnowszego iPada będzie można kupić w Apple Store Online. Taka informacja pojawiła się w oficjalnej notce prasowej, która została udostępniona przez Apple kilka godzin temu. W sklepach stacjonarnych iPad Pro ma być dostępny pod koniec tego tygodnia.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz