Michał15.07.2014
iPad Pro – jednak pojawi się w tym roku?

iPad Pro to 12,9 calowy tablet nad którym Apple cały czas pracuje. W ciągu ostatnich kilku miesięcy w sieci pojawiały się przeróżne informacje na jego temat.

Najnowsze doniesienia pochodzące z tego samego źródła, które informowały nas dzisiaj o tym, że Apple szykuje dla nas trzy różne wersje iWatch, mówią o tym, że gigant z Cupertino zaprezentuje i wprowadzi na rynek, oprócz tradycyjnych iPad‚ów zupełnie nowe urządzenie, czyli iPada Pro.

Moreover, in addition to the 9.7-inch and 7.9-inch iPad iPad mini, iPad Apple planning large 12.9-inch will also be launched in the end, all of the Apple tablet by three TPK fit, but for all fit and included in the LCD panel Revenue is expected to significantly drive revenue outbreak TPK second half.

Osobiście nie wierze, że Apple kiedykolwiek zaprezentuje nam 12,9 calowego iPada Pro. Raczej będzie to coś w stylu Macbook’a Air z iOS.

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
  • Filip Janusz

    Jeśli apple nie będzie miało zamiaru zrobienia tak dużego tabletu to powinni zmienić nazewnictwo i ipada air 2 generacji przechrzcić na ipada pro i analogicznie ipada mini na air