Krystian15.05.2014
iPad Pro – pierwsze realne zdjęcie?

W zalewie plotek o nowym iPhone 6 udało się na chwilę zapomnieć o iPad Pro. Czy mityczne urządzenie jest już produkowane, a może zostało porzucone na rzecz innych projektów? Okazuje się, że nie!

Dziś więc mamy dla Was prawdziwy hit! Pierwsze realne zdjęcie iPad Pro w użyciu przez jednego z projektantów. Myślę, że jego budowa jest idealna, a sam projekt osiąga szczyty gustu i funkcjonalności. Zapraszam do oceny i zdjęć!

iPadPro
iPadPro1

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_
 • steveminion

  Fejk, wątpliwe aby wróciliby do designu z pierwszego iPada :)

 • W Media Markcie pobawiłem się ostatnio tabletem Samsung Galaxy Note Pro 12.2.
  Fantastyczny dla kogoś kto lubi pracować w fotelu.Znakomicie leży w dłoniach,znakomita jakość obrazu,szybki.Bardzo dobry w pisaniu tekstów, opracowywaniu zdjęć.Ekran dzielony na 4 pola.Wcale nie ciężki.
  Znowu Apple musi coś gonić.Bo jestem przekonany,że zrobią iPada w granicach 12 cali.
  A potem będą głosili,że Samsung im ukradł pomysł!

  • Endzio

   Dziadek kup sobie lepsze okulary bo cały czas marudzisz, że iPhone jest za mały i nie mów, że Apple ma coś ogarniać i robić większe telefony.

   • Nawet się nie obejrzysz jak będziesz dziadkiem.Więc sam siebie obrażasz.Najłatwiej przyjąć sobie jakieś endzio,narkoman i kilka innych i odważnie obrażać zamiast wdawać się w merytoryczną dyskusję.Podpisz się nazwiskiem,a jak nie masz odwagi to proponuję ksywę: gówniarz.

    • A dziękuję za wyróżnienie :-D

     • Mam wszystko co najlepsze Appla. Ale iPhone 5s im nie wyszedł.To zresztą nie jest telefon to jest urządzenie multimedialne z możliwością telefonowania.I w tym jest w tej chwili lepszy Samsung.To mój pogląd,ale członkowie sekty Appla chcieliby narzucić swoje poglądy.Do pewnego momentu uważali za niemożliwe zrobienie mini iPada a dzisiaj sami uznają,że to jest najlepszy i słusznie,tablet. Teraz nie mogą się pogodzić z iPhonem 5.5 cala a za rok uznają go za najlepsze urządzenie.
      Fanatycy zawsze byli niebezpieczni,albo zabawni.

     • Nie możesz też wrzucać wszystkich do jednego worka, to, że jestem fanatykiem Apple nie znaczy, że uważam, ze idealny erkan to 3,5″ a tablet 9,7 i nic więcej. Wolę iPad mini, mam aktualnie SGS5 i One M8 i kopią niestety iPhone 5 i to bardzo. Szczególnie jakością ekranu (M8 bo amoled to gówno) i baterią. Ale oba telfony mają różne rażące wady projektowe i wykonania wraz z niekonsekwentnością i kiepskimi aplikacjiami w androidzie na czele – co się szybko nie zmieni, a Apple jak zrobi iPhone z 4,7 i 5,5 to pozamiata wszytko w każdej kategorii, od budowy, przez czas działania, po system i aplikacje na niego.