Michał19.12.2014
iPhone 4s i porównanie prędkości iOS 8.1.2 z iOS 8.2 beta 3

Wczoraj wieczorem, Apple udostępniło deweloperom nową betę iOS. Na pewno wiele osób z Was zastanawia się jak działa i jak spisuje się iOS 8.2 beta 3 na iPhone 4s. Czy jest ona szybsza od aktualnego iOS 8.1.2?

Kilka dni temu umieszczałem film na którym widzieliście porównanie iOS 8.1.2 z iOS 8.2 beta 2 na na iPhone 4s, a dziś mam dla was porównanie prędkości najnowszego oficjalnego iOS 8.1.2 z iOS 8 beta 3. Film został nakręcony i udostępniony przez użytkownika kabriolett. Miłego oglądania.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • joka

  Moim zdaniem nie ma żadnej różnicy w szybkosci. Tym bardziej że koleś nie pokazuje czy te apki już są otwarte w tle bo to dużo zmienia.Jak są otwarte to wbijają się szybciej.

  • SIMON

   Powaznie…?
   A jak dlugo jestes uzytkownikiem urzadzenia z systemem iOS?

   Aplikacje wywolywane z tla, pokazuja nam obrazki naszych poczynian, z ktorymi wczesniej je do tego tla odeslalismy.

   • Joka7845

    Wypychając apke do gory zamykasz ja w ten sposob ewentualnie uzywasz do tego Purge z cydii i zamykasz wszystko. Jezeli sa zamknięte to otwieraja sie wolniej proste… Trudno pojąć czy zaczepy szukasz?

    • SIMON

     Taaa, dokladnie, chcialem Ci pokazac jaki z Ciebie palant, ze nie potrafisz rozpoznac na filmie, czy aplikacje byly wylaczone, czy pracowaly w tle… Kumasz juz, czy trudno pojac? To teraz przeczytaj sobie raz jeszcze moj poprzedni wpis, tym razem ze spokojem i bez podejrzen, jakobym poszukiwal konfliktu i sprawdz sobie co widzisz, kiedy aplikacja uruchamia sie z tla i czym rozni sie to od uruchamiania aplikacji po calkowitym jej wylaczeniu.

     • joka

      Wiesz co!? Sam „jesteś” Palant
      Tylko że twój Palant jest do kwadratu ;)
      Jesteś jak ten koleś z filmu Psikutas bez s… ;)

 • masi0

  działa równie szybko, lub równie wolnie :)

 • SIMON
 • SIMON