Krzysiek Borek05.09.2014
iPhone 6 128 GB, programowalny przycisk zasilania, ale bez szafirowego szkła?

Do debiutu iPhone’a 6 nie pozostało wiele czasu. Im bliżej do premiery nadchodzącego urządzenia Apple, tym więcej pojawia się informacji na jego temat.

Analtiyk KGI Securities, Ming Chi-Kuo twierdzi, że obydwa warianty iPhone’a 6 będą posiadać nawet 128GB pamięci na dane użytkownika. Pokrywałoby się to z wcześniejszymi informacjami, związanymi z wariantami pamięciowymi urządzeń Apple.

iPhone6

iPhone 6 będzie też posiadał programowalny przycisk zasilania, dzięki temu będziemy mogli uruchomić wybraną przez Nas aplikację. Smartfon będzie też posiadał czujnik ciśnienia barometrycznego. Wystający obiektyw aparatu kolejnej generacji iPhone’a nie będzie chroniony przez szafirowe szkło, dzięki czemu będzie bardziej odporny na upadki.

Biorąc pod uwagę drop testy obiektyw aparatu w obydwu wariantach iPhone’a 6 nie będzie chroniony przez szafirowe szkło. Poprzez większe zainteresowani konsumentów Apple prawdopodobnie wyposaży smartfona w 128GB pamięci na dane użytkownika. Wbudowany czujnik cisnienia barometrycznego pozwoli na mierzenie ciśnienia i inne operacje.

iP62

Przycisk zasilania nadchodzącego smartfona Apple znajdzie się po prawej stronie, a nie u góry urządzenia, jak dotychczas. Na koniec pan Kuo tiwerdzi, że w tym samym momencie gigant z Cupertino zaprezentuje kolejną generację iPada Air, w co osobiście wątpie.

Wszystkiego dowiemy się już we wtorek, więc jest na co czekać.

Źródło: iclarified.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek