Krzysiek Borek25.03.2017
iPhone 6 32 GB dostępny w sklepach stacjonarnych i internetowych na terenie Indii

Z początkiem tego miesiąca Apple wprowadziło do sprzedaży odświeżonego iPhone’a 6 z 32 GB pamięci wewnętrznej.

Najpierw pojawił się w niektórych Azjatyckich krajach, ale zaczyna się pojawiać również w innych. Ponadto ostatnio był dostępny na Białorusi.

Od wczoraj dostępny jest w oficjalnych sklepach na terenie Indii. Dotyczy to sklepów internetowych i stacjonarnych, a cena ma wynosić 30,700 rupii. Szóstka to dość stary model, ale podoba mi się to, że Apple zdecydowało się go wydać ponownie z większą pojemnością pamięci wewnętrznej. Do niedawna iPhone 6 i 6s były dostępne wyłącznie z 16 GB pamięci, co prowadziło do wielu żartów ze strony użytkowników.

Od czasu wprowadzenia iPhone’a 7, podstawowa wartość pamięci wewnętrznej wzrosła do 32 GB, a Apple w tym samym momencie przestało sprzedawać 6s z 16 GB. Ponowne wprowadzenie do sprzedaży iPhone’a 6 w przystępnej cenie powinno sprawić, że Apple lepiej powalczy o klienta, który chce kupić średniaka z Androidem.

Najbardziej jest to widoczne w krajach Azjatyckich, ponieważ użytkownicy są nastawieni na tani sprzęt z dużą ilością pamięci wewnętrznej, a nie można było tego powiedzieć o wersji z 16 GB pamięci dyskowej. Wydaje mi się, że ponowne wydanie tego modelu, może poprawić sytuację Apple na rynkach wschodzących.

 

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek