Krystian06.02.2014
iPhone 6 i koncept Enrico Pennello

iPhone 6 rozpala wyobraźnię wszystkich fanatyków Apple od dłuższego czasu i jak widać będzie to robił aż do prezentacji.

Dziś mamy dla Was kolejny projekt, wykonany przez włoskiego projektanta Enrico Pennello oparty na najnowszych plotkach. Koncept niestety znowu skupia się na bezsensownym zakrzywionym ekranie na samej górze. Naprawdę nie rozumiem po co robić takie coś, odwracając telefon bokiem już w ogóle mamy wtedy martwą przestrzeń. Co jest fajne za to, to podświetlane przyciski głośności oraz obwódka wokół przycisku początkowego – do powiadomień by się przydało.

Tym razem mamy do wyboru trzy rozmiary, standardowy 4″ z rozdzielczością 1136×640, oraz 4,7″z rozdzielczością 1920×1080 i 5,5″ 2272×1280 (510PPI).

Jak Wam się podoba?

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 

@narkoman_
  • empet

    Jeżeli faktycznie nowe modele będą miały więcej niż 4,5″ to się nie skuszę :/ Miałem dłuższy czas HOX-a i to za dużo, poza tym większy ekran to niestety zawsze krótszy czas pracy na ładowaniu.
    Najwyżej zmienię 4S na 5S i na jakiś czas powinno wystarczyć.

  • Endzio

    4,5′ to max, Apple nie wypuści większego

  • Rjn

    Powinni zrobic ip 6 – 4,5cala max, ip 4s zamienić za 5c i sprzedawać za frajer, 5s zostawić bez zmian i dodatkowo iphone air żeby zachęcić do kupna tych co duże ekrany jednak lubią np 5,5 cala. Moje zdanie hejterzy ;)