Michał06.08.2014
iPhone 6 i nowe plotki dotyczące baterii

Jak zapewne pamiętacie w poprzednim miesiącu informowaliśmy Was o tym, że bateria w nowym iPhone 6 będzie miała prawdopodobnie pojemność 1810 mAh.

Dziś w sieci pojawiły się nowe plotki, które rzekomo pochodzą z bardzo wiarygodnego źródła, mówiące o tym, że bateria nowego iPhone 6 z ekranem 4,7″ będzie miała pojemność nie 1810 mAh, a 2100 mAh.

bateria iphone 6

Porównując pojemności baterii nadchodzącego urządzenia Apple z obecnymi urządzeniami z Androidem, gdzie baterie mają 3000 mAh lub więcej, to wynik nie jest najlepszy, ale porównamy nową baterię z baterią obecnego iPhone’a 5S to poprawa będzie na pewno zauważalna. Dla przypomnienia dodam, że bateria w iPhone 5s ma pojemność 1560 mAh.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
  • kwawer

    nie porównuj bateri w iphonie z bateriąw androidzie pod względem pojemności, a wydajności w działaniu. Android może ma i większą baterię, ale w iphonie starcza on na dłużej. To tak samo jak ze statystykami, trzeba mieć punkt odniesienia a nie podwać suche dane.

    • dusjakub

      Nie wiem co bierzesz ale bierz polowe. Chciałbym żeby bateria w ip działała chociaż w 80% tak jak w highendach z androidem.

    • Haha dobre, weź sobie kup HTC One m8 a potem zobacz ile działa bateria. Oby iPhone 6 dał radę przynajmniej tyle samo to już by było bosko.