Krystian30.12.2013
iPhone 6 – jaki będzie?

Od premiery iPhone 5S i 5C minęły już dobre 4 miesiące, najwyższy więc czas zacząć myśleć i szukać przecieków na temat jego następcy. Jak wiadomo, teraz wypada ten „lepszy” rok, w którym Apple pokaże zupełnie nową konstrukcję od początku do końca.

Praktycznie wszystkiego możemy się spodziewać, od zmiany wyglądu – to jest pewniak, po nowe materiały, nowy proces technologiczny zapewniający jeszcze mniej łączeń i lepszą stabilność całości. Zupełnie nowy procesor wykonany w 20nm, oczywiście 64bitach i 2GB pamięci RAM – czego osobiście bardzo bym chciał.

Kolejnym aspektem, który najbardziej mnie interesuje to ekran, po cichu liczę, że Apple się przełamie i zamontuje tam coś w rozmiarze do 5″ oraz nowej jakości Retina2 o rozdzielczości tradycyjnie podwojonej, czyli 2272×1280. Póki co niestety nie przedostały się do internetu żadne przecieki na temat nowej konstrukcji, dlatego znaleźliśmy dla was kilka konceptów wykonanych przez zapaleńców. Dajcie znać, który z nich najbardziej się wam podoba, oraz na co liczycie w iPhone 6.

Jedno jest pewne, ja po swój model, jak co roku, będę stał w kolejce w Dreźnie.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_