Michał18.08.2014
iPhone 6 nadal z 1GB RAM?

iPhone 6 który zostanie zaprezentowany już za niespełna miesiąć może nadal posiadać 1GB RAM. Informacja taka kilka chwil temu pojawiła się na macrumors.com.

Zgodnie z informacji jakie widzimy na schemacie (patrz niżej), który pochodzi z jednej z chińskich fabryk, kolejna generacja iPhone 6 będzie nadał posiadać 1 GB pamięci RAM.

1

Nie wiadomo niestety, czy schemat dotyczy wersji z ekranem 4,7″, czy wersji 5,5″. Trzeba przyznać, że 1GB RAM to dość mało w porównaniu z innymi smartfonami typu Galaxy S5, czy HTC One m8, które posiadają 2GB RAM.

Czy informacja okaże się prawda? Wszystkiego dowiemy się już 9 wrześnie gdy Apple oficjalnie zaprezentuje nam swoje najnowsze dziecko.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
  • kwawer

    więcej RAMu to większe zużycie baterii, trzeba zadać sobie pytanie czy warto, czy naprawde tyle potrzeba a jeśli tak to czy naprawdę potrzebujesz telefonu czy np. konsoli do gier.

  • Myithought

    Tego się dowiemy dopiero po premierze sklepowej iPhone’a 6. Apple nigdy nie podaje informacji dotyczących ramu w swoich smartfonach.

  • sjkjajdnkasd

    a po co wiecej?? jak sie gra na iP5 to 400mb zostaje jeszcze wolne wiec po co wiecej, to nie jest lagoid tylko iOS :) (testowane na MC4)