Michał17.03.2017
iPhone 6 Plus eksploduje w serwisie GSM – zobacz nagranie z monitoringu

Palące się i wybuchające smartfony w ostatnim czasie to nic nadzwyczajnego. Dziś wpadł w moje ręce filmik na którym widać wybuchającego iPhone’a 6 Plus.

Na poniższym nagraniu widzimy jak klient przynosi do serwisu GSM swojego iPhone’a 6 Plus z rozbitą szybką w celu jej wymiany. Przed przekazaniem telefonu serwisantowi właściciel postanowić jeszcze kilka razy nacisnąć na pęknięty ekran i w tym momencie iPhone się zapalił.

Zobaczcie jak to wyglądało.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Sibul

  Szok uszkodzili mechanicznie batterie

 • Krzysztof MK

  Bateria w Iphone jak i w innych smartfonach ma to do siebie , ze pod żadnym pozorem nie wolno jej uszkodzić mechanicznie… Gość przyniósł uszkodzony telefon z rozbitą szybą. Tak na prawdę nie wiadomo jak poważne uszkodzenie telefon miał wewnątrz ale sądząc po tym co się stało to na bank bateria była uszkodzona mechanicznie …

 • voidb

  teraz rodzi się pytanie czy wszystko w nim miał oryginalne?

 • strażak

  na YouTube jest sporo takich przypadków z zapalającymi iPhone.

 • Artur Wiśniewski

  Srednio to wyglada. Zobaczcie gdzie jest telefon a skąd leci dym. Dodatkowo ekran jest potłuczony wiec tel był mocno uszkodzony. Samochody przy wypadku tez potrafią się zapalić. Co innego gdyby ten tel był cały i po prostu sobie leżał a tutaj śmierdzi jakims spiskiem i chęcią zaistnienia w internecie.