Krzysiek Borek09.10.2016
iPhone 6 Plus wybuchł podczas ładowania baterii oryginalną ładowarką

Wybuchającym telefonem numer jeden jest bez wątpienia Samsung Galaxy Note 7, co nie zmienia faktu, że ostatnio ten sam problem zaczyna dotykać iPhone’y.

Jeden z nich wybuchł podczas ładowania baterii, pewnie myślicie, że winą należy obarczyć zamiennik ładowarki? Nic z tego! Ładowarka była oryginalna.

zrzut-ekranu-2016-10-09-o-12-41-47

Yvette Estrada podłączyła iPhone’a 6 Plus do ładowarki, a wieczorem obudził ją hałas, zapach spalonego plastiku i gęsty dym. Co ciekawe pani Estrada kupiła telefon zaledwie 3 miesiące temu, po wydarzeniu niezwłocznie zadzwoniła do Apple i otrzyma nowy egzemplarz z lokalnego Apple Store. Właścicielka telefonu nie ucierpiała podczas incydentu, ale ucierpiało jej biurko, para okularów i stojak na inteligentny zegarek Apple.

zrzut-ekranu-2016-10-09-o-12-41-55

To nie pierwszy raz, na początku tego tygodnia jednemu ze studentów iPhone 6 Plus spalił się w tylnej kieszeni. Obecnie nie wiemy, co stoi za incydentami, ale może mieć to związek z wadliwymi bateriami lub skokami napięcia. Apple jeszcze nie zaznajomiło się szczegółowo ze sprawą, ale na pewno sprawdzi obydwa uszkodzone urządzenia.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek