Michał05.10.2014
iPhone 6 upokarza Galaxy S5 w różnych testach wydajnościowych

Kilka dni temu przedstawialiśmy Wam test iPhone 6 z HTC One M8 i Galaxy S5. Jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości, który z tych topowych smartfonów jest szybszy, to dziś mam dla Was kolejną porcję testów.

Poniżej znajdziecie cztery filmy na których dokładnie wydać, że najnowszy iPhone 6 z dwurdzeniowym procesorem i 1 GM RAM jest szybszy od Samsunga Galaxy S5, który posiada czterordzeniowy procesor i 2 GB RAM.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Bartek

  Co się dziwić? Przecież ip6 został wydany niecały miesiąc temu. Samsung jest już na rynku jakiś czas.

  • Stoonowsky

   No tak, ale przecież ma „bardzo słabe podzespoły, tylko 1GB ramu i 2 rdzeniowy procesor”. Jednakże myślę, że te testy są w stanie troszeczkę zbić z tropu tych wszystkich hejterów.

  • Pepcio

   Nawet jesli samsung wyda dziś galaxy s6 z 8 rdzeniami i 3gb ram to i tak android zabije ten sprzęt bo to syf nie oprogramowanie. Oczywiście jesli ktoś lubi samsunga to ma do tego pełne prawo nie mnie oceniać kto na co wydaje pieniądze. Głupie jest tylko hejtowanie Apple na każdym kroku kiedy to sprzet dla pewnej grupy wymagających klientów i tyle.

   • Stoonowsky

    Zgadzam się, ale zauważ, że to producenci zabijają te urządzenia dając tony niepotrzebnych bajerów w swoich nakładkach. Sytuacja wygląda zupełnie inaczej na „czystym” Androidzie – patrz Nexusy. Wg mnie to jedyne słuszne telefony z Androidem, chociaż i tak do tego systemu nie wrócę. Zostaję z iOS’em :)

    • KaśkaSkoura

     Racja