Michał13.12.2014
iPhone 6 vs Nexus 6 vs Samsung Galaxy Note 4 – test szybkości otwierania aplikacji

Kolejny dzień i kolejny test najnowszego iPhone’a 6. Tym razem przeprowadzimy test szybkości otwierania aplikacji w iPhone 6, Nexus 6 i Note 4.

Poniżej znajdźcie prawie 5 minutowy film na którym nowy iPhone 6 został porównany z Nexus 6 i Samsung Galaxy Note 4. Test dotyczy szybkości otwierania aplikacji. Który z nich dwóch smartfonów okazał się szybszy? Czy będzie to iPhone 6? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej.

Autorem filmu jest PhoneBuff.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Red

  Zawsze mnie zastanawiało jaki sens mają te testy? Że jakaś gra otwiera się 2 sekundy szybciej czy wolniej, że aplikacja sekundę może dwie? Kupuję smartfon taki jaki mi się podoba :)

  • Jonny Mnemonic

   To najlepszy możliwy test smartfonów.
   Akurat w tym przypadku urządzenia były do siebie podobne.

   Jednak gdyby porównać to ze starszym sprzętem to różnice czasu mogły by być diametralne i to w realnym życiowym zastosowaniu.

 • Kruszyn

  Żenujący test bo tak naprawdę różnica ktora wyszła mogla być spowodowana czynnikiem ludzkim w związku z tym test jest w ogóle niemiarodajny

 • Ambasador marki Samsung

  Samsung Galaxy Note 4 (2014) to telefon bardzo wydajny. Płynne działanie zapewnia 3 GB pamięci ram. Dużą zaletą jest rysik S Pen, który bardzo ułatwia pracę.