Michał30.03.2015
iPhone 6 vs Samsung Galaxy S6 edge – test prędkości

Nowe Samsungi Galaxy S6 nie są jeszcze dostępne w sklepach, a w sieci pojawiają się już pierwsze testy. Autorami tych filmów są osoby, które miały już okazję przetestować nowe Galaxy S6.

Na filmie, który znajdziecie poniżej widać dwa urządzenia – iPhone 6 i Samsunga Galaxy S6 edge, które wykonują te same czynności na czas. Mam na myśli otwieranie aplikacji, które używamy na co dzień.

Na końcu filmu autor filmu zatrzymuje stoper i widać, które urządzenie jest szybsze. Nie powiem Wam, który z telefonów okazał się szybszy, napisze tylko tyle, że różnica szybkości pomiędzy tymi nimi wynosi 8 sekund.

Autorem poniższego filmu jest AndroidGameE.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Arek Dąbrowski

  Co za bezsensu test. To powinno być robione obiema rękoma równo, a nie dali dwa nierówne filmiki i chaos myśli

 • mycior

  Żałosny test. Wystarczy spojrzeć jak szybko obsługuje palcem Samsunga, a jak o wiele wolniej iPhone’a. Najlepszy moment kiedy rzekomo Samsung wyszedł sporo na prowadzenie, a przy Real Racing 3 ajfon go praktycznie dogonił.
  Poza tym jak można porównywać oba telefony? Ajfon generacyjnie jest starszy od Samsunga S6, więc to jest śmieszne.

  • dzizas

   to jest ta sama generacja czopie.

 • Mariusz

  To tylko świadczy o potędze optymalizacji iPhona. W takim teście RAM (ilość) ma ogromne znaczenie.

 • lucasmaster

  Testować można do woli w salonach Samsunga, mi się udało ale według mnie Android jest zbyt niebezpieczny…

 • dmx

  Niech zrobią ten sam test za rok. Android robi się gónwem po pewnym czasie..

 • 2112

  Nawet w nazwie ma androszita więc wiadomo, że szajsung będzie lepszy. A poza tym internet w iP był wolniejszy…

 • kafarovv

  no bieda bieda ten test , tym bardziej że LagWizz za miesiąc będzie praktycznie 3x wolniejszy nawet w 15 rdzeniach i 6 gb ram :) kto nie miał androida i iphone ten nie zrozumie i taka jest prawda , moze i animacje są wolniejsze w iOS ale za to wszystko płynnie działa , android nigdy taki nie bedzie chyba ze ilosc modeli go posiadająca zostanie zreukowana do powiedzmy 10 :D :D wtedy moze w końcu go dopracują :D mialem iphone 4s , przesiadłem się na xperie , no i niestety bardzo żałuję , xperia nawet na custom romie który jest bardzo stabilny i bez lagów praktycznie , odstaje WSZYSTKIM od iOSa . Pozdrawiam
  ps.pomijając już to że edge to najnowszy model … :)

 • Natalia

  test do bani. Jak można tak porównywać telefony? Reakcja dłoni nigdy nie będzie identycznie równa w obu przypadkach, zresztą widać, że robione na korzyść Samsunga. Eh, szkoda czasu na takie testy, testy to są jak się miesiąc używa jednego i drugiego. Z takimi filmami wynocha bo po oczach wali.

 • kminek

  testy sresty.

 • masi0

  test mało obiektywny, ale obawiam się, że iPhone i tak by przegrał. Niestety przez ostatnie 2 lata Samsung zrobił dość spory krok we wsparciu softwaru, czego jako fan Apple’a nie widzę. 10.10.2 nie jest tym czym był dla mnie 10.6.8, iPhone 6 nie jest tym czym był dla mnie 4s, 8.2 na moim iPadzie mini retina działa gorzej niż na iOS 7. Mogę również napisać, że focus pixel srokus pixel – zdjęcia z 6 są beznajdziejne, robione w domu bez lampy są zaszumione. I co? jako fan Apple mam zacisnąć poślady i dźwigać ten niedopracowany krzyż?