Michał20.08.2014
iPhone 6 z wystającym obiektywem aparatu?

Kolejny dzień i kolejne informacje dotyczące iPhone’a 6. W sieci pojawiły się szkice z których winika, że obiektyw nowego iPhone 6 może delikatnie wstawać poza jego obudowę.

Z tyłu dookoła kamery przyszłego iPhone’a ma znajdować się specjalny pierścień, który będzie wystawał poza jego obudowę. Na szkicu, który znajduje się poniżej dokładnie widzimy, że pierścień wychodzi około 0,67mm poza obudowę nowego telefonu od Apple.

1
2

Warto wypomnieć również o tym, że aparat w iPodzie Touch jest zamontowany w bardzo podobny sposób i także delikatnie wychodzi poza jego obudowę. Czy informacja ta okaże się prawdą? Tego dowiemy się już 9 września podczas prezentacji najnowszego iPhone’a 6.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
  • minicomp

    Jobs prosi Boga o druga szanse…

    • Tomek

      Dokładnie …w dodatku gdzie jest napisane ze konferencja bedzie 9 września?? Nawet Apple tego nie potwierdza…nie wiadomo, kiedy bedzie ta prezentacja. Pracuje w ISpot i faszerujecie ludzi, którzy uparcie twierdza, ze tak ma być…nawet kierownik nie wie kiedy beda nowe produkty…bo…uwaga…Apple tego nie potwierdził !! Dziękuje za uwagę:)