Wacław Niezgoda26.06.2015
iPhone 6s i 6s Plus w kolorze różowego złota?

Apple eksperymentowało ze złotym iPhone 5s, który jak się okazało nie sprzedawał się wcale tak źle. Następny w kolejce był iPad, a troszkę później również MacBook.

Apple Watch również pojawił się w takiej opcji, jednak teraz było to prawdziwe 18 karatowe złoto, co więcej do wyboru było również różowe złoto.

iPhone 6 musiał się zmierzyć z bezlitosnymi prawami fizyki, które powodowały jego zginanie się. W nowych 6s i 6s Plus ma zostać wykorzystany nowe Aluminium z serii 7000. Jest ponad 60% mocniejsze od normalnego stopu aluminium.

Touch

Na jeszcze większą wytrzymałość ma wpłynąć również zastosowanie technologi Force Touch. Dzięki niej smartphone rozpozna siłę, z jaką naciskamy na ekran oraz sprawi, że będzie on odrobinę grubszy.

iP6s

Wspomniane przeze mnie kolory mogą sugerować iPhone’a w kolorze różowego złota. Nie spodziewam się raczej smartphone’ów wykonanych w całości ze złota jak Apple Watch. Dotychczasowe kolory mogą ulec delikatnej zmianie. Obecny złoty zbliży się do żółtego złota, natomiast gwiezdna szarość będzie ciemniejsza od obecnej.

Źródło: appleinsider.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS