Michał19.01.2015
iPhone 6s otrzyma opcję nagrywania filmów 4K?

iPhone 6s zostanie zaprezentowany za kilka miesięcy. Najprawdopodobniej nastąpi to we wrześniu tego roku. Jedną z nowości jaka pojawi się w kolejnej generacji iPhone będzie zapewne 2 GB pamięci RAM, ale to nie wszystko.

Oprócz 2 GB pamięci RAM nowy iPhone 6s będzie najprawdopodobniej wyposażony również w trzyrdzeniowy procesor – podobny do tego, który znajduje się obecnie w iPad Air 2. Nowy procesor A9 + 2 GB pamięci RAM na pewno znacząco poprawi wydajność nowego iUrządzenia i dlatego też firma będzie musiała przekonać jakoś użytkowników na całym świecie, że iPhone 6s jak wart swojej ceny.

Kluczem będzie zapewne nowy system iOS 9. W systemie znajdą się nowe funkcje, które będą przeznaczone tylko dla iPhone 6s. Nie jest to żadna nowość i jakieś wielkie odkrycie, bowiem Apple robi tak co roku.

Jedną z takich funkcji, która najprawdopodobniej pojawi się w iOS 9 i trafi do iPhone 6s oraz iPad Air 2 będzie możliwość nagrywania filmów 4K. Jak wiemy obecne iPhone 6 mogą odtwarzać filmy w jakości 4K, ale niestety nie mogą ich w takiej jakości nagrywać, ponieważ obecna ilość RAM i zbyt wolny procesor na to nie pozwalają. Nowy iPhone 6s z A9 + 2 GB RAM będzie mógł bez najmniejszego kłopotu nagrywać i odtwarzać filmy w takiej jakości.

Oprócz nagrywania wideo 4K, Apple zaoferuje jeszcze na pewno inne wyjątkowe funkcje dla iPhone 6S, ale niestety nie wiemy co to będzie.

A co Wy o tym myślicie? Czy kolejna generacja iPhone’a otrzyma opcję nagrywania filmów 4K?

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz