Michał03.06.2015
iPhone 6s Plus z ekranem 2K?

Jak donosi Chiński blog feng.com, iPhone 6s Plus, który zostanie zaprezentowany za kila miesięcy będzie posiadał ekran 2K.

W ten sposób gigant z Cupertino będzie chciał odróżnić iPhone 6s od iPhone 6s Plus. Nie będzie to oczywiście jedyna różnica. Kolejną zmianą według feng.com będzie podwyższenie pojemności podstawowego iPhone’a 6s Plus. Nowy, podstawowy iPhone 6s Plus ma mieć pojemność 32GB, a nie jak do tej pory 16GB.

Ip6P

Na koniec warto dodać, że ekran 2K ma zostać użyty tylko w iPhone 6s Plus. Czy plotki się sprawdzą? Tego dowiemy się już za kilka miesięcy.

Źródło: feng.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Mariusz

  I tak zostanę przy 6s, Plus to przerost formy nad treścią.

  • A ja zmienię plusa na Splusa ;-) najlepszy telefon jaki apple zrobiło kiedykolwiek

   • MSB

    i tu sie własnie nie zgadzam z Tobą, ponieważ jako smartphone (Facebook, Instagram, Youtube, Vimeo itd) tak jest najlepszy ale do dzwonienia, pracy w terenie, odbierania telefonu na ulicy, na imprezę itd-> najlepszy jest IPHONE 5/5s

    • Od września z nim chodzę, na imprezy, pracuje z nim, jeżdżę, odbieram telefon w każdej możliwej sytuacji, odpisuje na wiadomości etc idąc i to jedną ręką – daje radę. Na początku był duży, teraz nie zamienił bym go na żaden inny :-)

 • W to 32GB nie wierzę, za dużo kasy by na tym stracili ;-) ale na ekran 2k liczę – bo teraz muszą skalować, co zmniejsza i wydajność i więcej baterii zużywa.