Michał28.09.2015
iPhone 6s vs iPhone 6 – porównanie szybkości

Czas na kolejny test nowego iPhone’a 6s. Tym razem skupimy się na szybkości działania i sprawdzimy o ile iPhone 6s jest szybszy od iPhone’a 6.

Poniżej umieszczam krótki film na którym możecie zobaczyć porównanie szybkości nowego iPhone’a 6s i iPhone 6. Jeśli jesteście ciekawi, który z  iPhone’ów uruchomi się jako pierwszy, na którym z iPhone’ów najszybciej wczyta się strona www, a także na którym z nich najszybciej wczyta się gra Real Racing 3, to koniecznie musicie obejrzeć poniższy film.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Mietek

  Wydawać by się mogło że to nie dużo, ja na swoim 6s widzę jednak znaczne przyśpieszenie względem 6.

  • kapiet

   Gdyby użyli dodatku z cydi NoSlowAnimations czas by był pewnie bardziej zbliżony. Oczywiście pod warunkiem że na S’ce by go nie użyli.

   • kaliente

    Nieprawda. Program o którym piszesz skraca animacje ale nie przyśpieszy telefonu.

  • DeDe

   Plecewo ci działa

 • Quba

  Bzdurny test. Na 6s uruchamia mapy i od razu ma mape, na 6 uruchamia mapy i dokunuje jeszcze dwoch operacji zanim wczyta sie mapa.
  Test nie jest wiarygodny nawet biorac pod uwage ze 6 jest zawalony programami a s jak widac ma aplikacje tylko do testu.
  Czekam na lepsze porownanie.

 • Artur Zekler

  Ja bardziej chciałbym otrzymać odpowiedź na pytanie, jak można korzystać z iPhone 6S, przy tak mocno nagrzewającym się procesorze? Aby skorzystać z lampy błyskowej, należy całe urządzenie ochłodzić, około 15 minut. Dalej już nie mam pytań.

 • matylda

  Nie wiem, jaka jest róznica między 6 a 6s, bo pzresiadłam się z 5 na iPhone 6s i wiem, ze to jest kolosalna różnica !!!! Mam swojego iPhone od miesiąca i wiem, że zostałam wielką fanką 3D Touch i Live Photos, coś fantastycznego :)