Michał12.02.2015
iPhone 6s z 8Mpx aparatem?

Jeśli liczycie na to, że kolejna generacja iPhone, czyli iPhone 6s otrzyma aparat z większą ilością megapikseli, to mamy złe wiadomości.

Znany bloger John Gruber, w listopadzie ubiegłego roku informował nas o tym, następne iPhone’y zostaną wyposażone w lepszy aparat. Z tym jednak nie zgadza się analityk Jeff Pu. Według Pu, Apple zachowa 8 Mpx aparat w kolejnej generacji iPhone.

Aparat

Analitycy uważają, że iPhone 6s otrzyma dokładnie ten sam moduł kamery, który jest wykorzystywany w obecnym już na rynku iPhone 6. Uważacie, że jest to dobre posunięcie? Chcielibyście aby aparat w kolejnej generacji iPhone miał więcej megapikseli?

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • zimny

  Jakie znaczenie ma ilość megapixeli? 8 jest jak najbardziej wystarczające, jeśli ktoś chce robić zdjęcia w rozmiarach plakatowych, niech zainwestuje w profesjonalny sprzęt.

 • Łukasz

  Dokładnie, lepiej poprawić i dopracować co mają i starczy. iP6 i tak robi bardzo dobre zdjęcia.

 • kapiet

  Szczerze mówiąc to jestem zawiedziony. iPhone jest ogolnie w tyle jesli chodzi o aparat porównujac to co oferuje konkurencja. 6S Doda pewnie nagrywanie w 4K i może 360 fps slow motion.

  • Mariusz

   Że co ? Jeden z najlepszych aparatów fotograficznych w telefonie na rynku. W tyle ?!

   • optykaSieliczy

    zgadzam się z Mariuszem, profesjonalne testy fotograficzne to potwierdzają( nie mylić z jakimiś dupnymi gsmarena czy phonearena). :) ps 8mpx jak najbardziej wystarczające – lepiej iść w jakość samej matrycy, wielkość fizyczną matrycy, soczewki, optyke aniżeli brać udział w bezsensownym wyścigu na mpx.takie moje zdanie.

 • DD Reporter

  Przy 13 albo 16 MP znacznie wygodniej by mi się kadrowało te fotki.

 • Blob_

  Fizyki sie nie oszuka przy takim małym obiektywie za dużo sie nie wyciśnie, kto chce robić profesjonalne foty to trzeba kupić lustrzankę, jak na telefon 8 mp w zupełności wystarczy, iPhone robi bardzo dobre zdjęcia !

 • Pafnucy

  Ja tylko wymagam od 6S – 4,7 Full HD, niewystającego aparatu oraz baterii około 2500 (Z3 compact ma 4,6 cala i baterię 2600). Jak to będzie to kupuję od razu