Michał09.09.2015
iPhone 6s z zawsze aktywnym „Hej Siri”, Apple TV z tvOS i iPad Pro od $799

Konferencja Apple już za kilka godzin, więc w sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat nowych produktów Apple, które zostaną zaprezentowane już dziś wieczorem.

Najważniejszą rzeczą, która pojawi się na dzisiejszej konferencji będzie oczywiście iPhone 6S. Oprócz koloru różowego, nagrywania w rozdzielczości 4K, aparatu 12Mpx, 2Gb pamięci RAM i Force Touch, nowy iPhone 6s ma posiadać także ciągle aktywną opcję „Hey Siri”.

iPhoneAr

W przeciwieństwie do iPhone 6, czy innych modeli iPhone’a polecenie „Hey Siri” będzie aktywne nawet wtedy, gdy telefon nie będzie podłączony do zasilania – podobnie jest w Apple Watch.

Oprócz iPhone 6s, dziś wieczorem ma pojawić się również nowe Apple TV z odmienionym pilotem, Siri i nowym systemem operacyjnym, który nazywać się będzie tvOS. System ma posiadać Apple Store, którego wygląd będzie bardzo podobny do tego z El Capitan, czy iOS 9. Motywem przewodnim będzie efekt przezroczystości.

ATV

To nie wszystko!

Dziś wieczorem ma zostać zaprezentowany także 12,9” iPad Pro. Jak podają wiarygodne źródła cena urządzenia ma zaczynać się od $799 za model 32Gb. iPad Pro z pamięcią 64Gb ma kosztować $899, a za model z 128Gb zapłacić trzeba będzie $999.

iPadPro

Dostępne będą także modele z LTE, ale będą one o 130 dolarów droższe od tradycyjnych wersji. Najdroższa wersja iPada Pro, czyli model 128GB z LTE ma kosztować $1,129.

Czy doniesienia okażą się prawdą? Tego dowiemy się już dziś po godzinie 19.

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz