Krzysiek Borek15.10.2015
iPhone 6s ze wsparciem dla kart microSD

Brak rozbudowy pamięci wewnętrznej to jedna z ikonicznych cech urządzeń mobilnych z Cupertino, użytkownicy zmieniający ekosystem powinni wiedzieć, z czym się mierzą.

Decydując się na iPhoneea 6s z 16GB pamięci należy pamiętać o kompromisach podczas użytkowania, ponieważ szybko może zabraknąć nam pamięci pomimo wielu poprawek w iOS 9, związanych z wbudowaną pamięcią. Nawet karty pamięci w jego przypadku są bezużyteczne.

Nie miejcie czasem myśli samobójczych, pojawiło się nowe akcesorium, które pozwala na używanie kart microSD z iPhone’em 6s i każdym iUrządzeniem, korzystającym z dobrodziejstw portu Lightning.

leef-iaccess-2

Leef iAcces to mały klucz, pozwalający na rozszerzenie pamięci lokalnej w iPhonie i iPadzie, nie ukrywam, że osobiście brakuje mi tej funkcji. iAccess kosztuje obecnie 49,99$, sam klucz można kupić w sklepie internetowym, ale w zestawie nie ma karty pamięci.

Firma reklamuje akcesorium jako doskonały sposób do dostępu do treści nagranych kamerkami GoPro lub innych urządzeń korzystających z kart microSD bez korzystania z sieci bezprzewodowej. Pamiętajcie, że możecie na nim przechowywać,co chcecie nie tylko wideo. Zawartość karty pamięci można sprawdzić za pośrednictwem dedykowanej aplikacji.

Źródło: bgr.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek