Krzysiek Borek23.06.2016
iPhone 7 będzie miał dłuższy głośnik do rozmów, a czujnik oświetlenia znajdzie się w innym miejscu

Zmiany w nadchodzącym iPhonie 7 będą kosmetyczne i obecnie sprzedawane szkła hartowane/folie chroniące wyświetlacz nie będą kompatybilne z najnowszym modelem.

Większość producentów przestała produkować te akcesoria, ponieważ nie będą współpracować z iPhone`em 7.

Recently, some manufacturers of LCD protection films on Alibaba.com have stopped receiving orders as iPhone 7 has its proximity sensor on the front changed to the dual specification in addition to the ambient light sensor on the side moving from the left side to the right while a slightly longer receiver.

Macotakara potwierdził również, że iPhone 7 Plus jednak otrzyma aparat z dwoma obiektywami, a aparat mniejszego wariantu będzie większy. W praktyce oznacza to, że większość dotychczas sprzedawanych etui nie będzie się nadawać do nowych modeli. Mniejsze zmiany we wzornictwie obydwu wariantów sprawią, że niemal każdy producent akcesoriów ochronnych będzie musiał projektować je od nowa.

iPhone-7-Plus-design-schematics-Mac-Fan-image-001

Schematy najnowszych modeli sugerują, że wymiary siódemek będą odpowiadać obecnie sprzedawanym 6s. Do zmian w porównaniu z poprzednikami będzie można zaliczyć zmianę położenia linii antenowych, wodoodporną konstrukcję, brak standardowego portu słuchawkowego i redukcję grubości. Według Minga Chi Kuo z KGI Securities iPhone 7 ma być 1 mm cieńszy od 6s, jednak ostatnie przecieki pokazują, że różnica będzie trudna do zauważenia.

We wczorajszym raporcie Wall Street Journal zasugerował, że zmiany w iPhonie 7 będą „subtelne”, podczas gdy Kuo stwierdził, że sprzęt nie będzie w stanie przemówić do użytkowników, jak poprzednie modele. Dopiero w przyszłym roku możemy spodziewać się diametralnych zmian, a przecieki mówią, że jednym z materiałów obudowy ma być szkło.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
  • mocno subtelne zmiany, ciekawe czy w cenie zmiany też będą subtelne

  • Sebastian Borowski

    No więc spadków sprzedaży będzie ciąg dalszy :-).

  • antichrist

    kolejny amejzing… mają tyle patentów, niewyobrażalne możliwości finansowe i technologiczne, a oni wciskają większy głośnik. duży plus za wodoodporność, ale czy będzie można kręcić filmy pod wodą czy tylko na deszczu, to już nie wiadomo…