Krzysiek Borek18.08.2016
iPhone 7 jednak z 256GB pamięci wewnętrznej?

Mam wrażenie, że nie wszyscy użytkownicy urządzeń mobilnych Apple wykupują większą powierzchnię na dane w iCloud, nawet jeżeli mają iPhone’y z relatywnie małą ilością miejsca na swoje dane.

W tym roku powinno być lepiej, ponieważ mówi się, że obydwa warianty siódemki otrzymają aż 256GB pamięci wewnętrznej.

iphone-7-mockup

Do informacji dotarło DigiTimes, a wcześniej pisano o tym temacie na łamach MyDrivers i TrendForce.

NAND flash vendors have increased chip prices citing strong demand for new smartphones particularly the iPhone 7 featuring up to 256GB of storage, according to industry sources. Prices will keep soaring until the fourth quarter of 2016.

2 miesiące temu na łamach Wall Street Journal pojawiła się informacja potwierdzająca odejście od 16GB, jako domyślnego wariantu pamięciowego. Tak małą ilość miejsca zastąpią 32GB, choć użytkownik będzie miał do dyspozycji mniej.

Do tej pory iPhone’y mają 3 warianty pamięciowe (16,64 i 128GB), a wielu konsumentów decyduje się na podstawowy, ponieważ jego cena w porównaniu z resztą jest przystępna. Na szczęście w tym roku za tą samą cenę powinniśmy otrzymać dwa razy więcej miejsca na nasze najważniejsze dane.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
 • Ambasador marki Samsung

  Posiadacze Samsunga Galaxy S7 (2016) nie mają tego problemu. Pamięć telefonu możemy sobie rozbudować przy pomocy karty pamięci. Dzięki temu nigdy nie musimy się martwic, że zabraknie nam miejsca na zdjęcia czy filmy.

  • smackthat

   hahahahahaa… i…?
   Co z tego że da się rozbudować pamięć?
   Jakbyś wiedział jak to działa w rzeczywistości to może byś nie pisał tego w sposób jakby to było zaletą.

   Dobra karta 128GB kosztuje 399zł
   Gdzie nie osiąga ona nawet 20% prędkości oferowanej przez pamięć w iPhone.

   I ważna rzecz, w galaxy s7 nie da się wybrać czy np. Nasz film 4K który nagrywamy ma być zapisywany na karcie czy na telefonie. Bęndzie on zapisywany na telefonie.

   Aplikacje od niedawna mogą być instalowane na karcie, co rodzi wiele problemów, po jej wyciągnięciu i ponownym włożeniu aplikacje się przeinstalowują.

   Karty pamięci to totalne dziadostwo i zacofanie technologiczne, które powinno być wycofane ze sprzedaży tak samo jak minijack.

  • ROBERT FILIPEK

   O czym ty Mówisz nie chodzi o rozbidowanie pamięci popatrz na telefony ile Masz bebechów w szajsungu a ile siedzi w srajfonie jak sobie to pododajesz i porównasz to moze zostań ambasadorem iphona