Krzysiek Borek17.06.2016
iPhone 7 Plus bez aparatu z dwoma obiektywami?

Wielu użytkowników pewnie czeka na najnowszego iPhone’a 7 Plus z aparatem głównym wyposażony w dwa obiektywy. Niestety, mam dla was złą wiadomość taki model prawdopodobnie się w tym roku nie pojawi.

Wszystko z powodu braku gotowej technologii, co wydaje się logicznym krokiem ze strony potentata z Cupertino. Przez większość czasu pojawiały się informacje o zastosowaniu właśnie takiego aparatu w fablecie, który poprawiłby jakość zdjęć wykonywanych z niesprzyjających warunkach oświetleniowych i nie tylko. Jednak ostatni wpis na portalu społecznościowym Weibo mówi, że komponent nie pojawi się w sprzęcie mobilnym Apple.

Ciężko mi w to uwierzyć, ponieważ w sieci było pełno zdjęć etui z odpowiednim wycięciem, nie wspominając o aluminiowym wytłoczeniu wskazującym na zastosowanie zupełnie nowego aparatu w porównaniu do poprzedników siódemki z plusem.

Warto wspomnieć, że obydwa nadchodzące telefony mają charakteryzować się zmianą tylnej obudowy (poprawa linii antenowych), brakiem standardowego gniazda słuchawkowego, wydajniejszym układem scalonym i być może złączem Smart Connector.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek