Krzysiek Borek17.03.2017
iPhone 7 Plus Retro Edition dostępny w ColorWare

ColorWare dodało wczoraj do swojej oferty interesujący wariant kolorystyczny iPhone’a 7 Plus inspirowany wyglądem zabytkowych komputerów Apple.

Cena zwala z nóg, ponieważ zainteresowani zakupem muszą wyłożyć aż 1899$ za iPhone’a 7 Plus z 256GB pamięci wewnętrznej bez blokady sim lock.

Cena iPhone 7 Plus z taką ilością pamięci w domyślnych wariantach kolorystycznych wynosi 969$. Czas oczekiwania na „limitowaną” edycję ColorWare wynosi od 2 do 3 tygodni.

Logo Apple jest kolorowe, a po bokach widnieją ciemne beżowe paski, choć przyciski regulacji głośności są czarne, jak w regularnym kolorze 7 Plus. Firma mówi, że sprzedaż tego modelu nie będzie trwać wiecznie, a pierwsze 25 sztuk będzie miało wygrawerowany numer świadczący o autentyczności.

At ColorWare, the product goes through a labor intensive process of disassembly, cleaning, masking, painting and inspection. Then, the product is buffed and reassembled. The product goes through final inspection and is packaged into the original packaging.

Nie mam wątpliwości, że cena jest wysoka, biorąc pod uwagę, że razem z telefonem dostajemy podstawowe akcesoria, jakimi są słuchawki EarPods, kabel Lightning do ładowania i wymiany danych i stos dokumentów. Liczyłem na dodanie do zestawu nawet zwykłych AirPods, ale wygląda na to, że płacimy głównie za pomalowanie i numerek na obudowie.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
  • Zbigniew Kępczyński

    To nie jest smartfon do użytku tylko inwestycja lub okaz dla kolekcjonera. Przeleży 10 lat w szufladzie i będzie wart 5x tyle. A skoro tak, to im droższy tym lepiej.