Krzysiek Borek21.06.2016
iPhone 7 pojawi się ze standardowymi słuchawkami EarPods i odpowiednim adapterem

Wiele spekulacji wskazuje na brak standardowego gniazda słuchawkowego w obydwu wariantach nadchodzącego iPhone’a 7, ale producent prawdopodobnie w pudełku umieści odpowiednie akcesorium umożliwiające korzystanie ze standardowych słuchawek.

Według Macotakara Apple w pudełku z iPhone’ami umieści standardowe słuchawki EarPods i adapter z Lightning do 3,5 mm jack, co pozwoli wykorzystać standardowe słuchawki w nowszych modelach urządzeń mobilnych z Cupertino.

sluchawki

Macotakara dotarł do tej informacji podczas targów Computex odbywających się w Taipei, ale trudno potwierdzić wiarygodność jego źródeł. Wydaje mi się, że Apple nie zdecyduje się na taki odważny (dodanie adaptera za darmo) krok, zazwyczaj każą sobie za nie płacić bajońskie sumy gotówki.

At Computex Taipei 2016, many manufacturers showcased their new Lightning audio adaptors, and it seems there has been rumors that the headphones to be included with the new iPhone 7 series will still come with its own headphone jack as usual, and that a Lightning headphone jack adaptor will also be included in the package.

Wcześniej ten sam autor twierdził, że Apple zdecyduje się wydać ich standardowe słuchawki ze złączem Lightning lub postawią na bezprzewodowy model. To będzie zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż chodzenie po mieście z adapterem wetkniętym w port Lightning. Oprócz plotek, które już się ukazały, ciężko powiedzieć, co Amerykanie mają w zanadrzu.

Poza tym raport Japończyka mówi również o zastosowaniu 256GB pamięci wewnętrznej w nadchodzących modelach i umieszczeniu drugiego głośnika obok portu Lightning. Jednak nie będą one stereofoniczne.

Obecnie ciężko stwierdzić, które plotki są prawdziwe, a które nie, przez to większość fanów Apple ma problemy z rozróżnieniem tego, co powinno pojawić się w najnowszym smartfonie.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
 • Michal

  Ciekawe jak ładować telefon chcąc posłuchać muzyki przez słuchawki ? Zobaczymy jak to będzie rozwiązane

  • DjForest

   może bezprzewodowe ładowanie będzie wprowadzone.

 • antichrist

  amejzing