Krzysiek Borek02.09.2016
iPhone 7 to nie wszystko, podczas prezentacji możemy zobaczyć nowe modele słuchawek Beats

Wygląda na to, że Apple samo dopuściło do przecieku informacji o nowych modelach bezprzewodowych słuchawek Beats, które powinny pojawić się 7 września razem z nowymi modelami iPhone’a.

Nowe modele słuchawek są idealnym zwieńczeniem informacji o pozbyciu się standardowego portu słuchawkowego w iPhonie na rzecz słuchawek Bluetooth lub tych ze złączem Lightning. Informacje o słuchawkach pojawiły się w mailu zapraszającym na prezentację w przyszłym tygodniu, który dość szybko został usunięty ze strony Beats, ale w sieci nadal można go znaleźć.

beats-email

W mailu pojawiły się wzmianki o trzech modelach, ale jednym z nich mogą być bezprzewodowe AirPodsy lub 3 modele Beats i dedykowane słuchawki dla iPhone’a. Dokument potwierdza również prace Amerykanów nad ich bezprzewodowymi słuchawkami, które nie powinny znaleźć się w pudełku z telefonami.

Na ten moment nie wiemy, co znajdzie się w pudełku z iPhone’em, choć wczoraj pojawiła się informacja o adapterze, pozwalającym na podłączenie standardowych słuchawek do portu Lightning, a razem z nim mają pojawić się słuchawki EarPods z tym samym złączem. Warto nadmienić, że Beats w swojej ofercie ma wiele bezprzewodowych słuchawek, co nie zmienia faktu, że Apple pewnie chciałoby mieć własne.

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek