Krzysiek Borek02.09.2016
iPhone 7 to nie wszystko, podczas prezentacji możemy zobaczyć nowe modele słuchawek Beats

Wygląda na to, że Apple samo dopuściło do przecieku informacji o nowych modelach bezprzewodowych słuchawek Beats, które powinny pojawić się 7 września razem z nowymi modelami iPhone’a.

Nowe modele słuchawek są idealnym zwieńczeniem informacji o pozbyciu się standardowego portu słuchawkowego w iPhonie na rzecz słuchawek Bluetooth lub tych ze złączem Lightning. Informacje o słuchawkach pojawiły się w mailu zapraszającym na prezentację w przyszłym tygodniu, który dość szybko został usunięty ze strony Beats, ale w sieci nadal można go znaleźć.

beats-email

W mailu pojawiły się wzmianki o trzech modelach, ale jednym z nich mogą być bezprzewodowe AirPodsy lub 3 modele Beats i dedykowane słuchawki dla iPhone’a. Dokument potwierdza również prace Amerykanów nad ich bezprzewodowymi słuchawkami, które nie powinny znaleźć się w pudełku z telefonami.

Na ten moment nie wiemy, co znajdzie się w pudełku z iPhone’em, choć wczoraj pojawiła się informacja o adapterze, pozwalającym na podłączenie standardowych słuchawek do portu Lightning, a razem z nim mają pojawić się słuchawki EarPods z tym samym złączem. Warto nadmienić, że Beats w swojej ofercie ma wiele bezprzewodowych słuchawek, co nie zmienia faktu, że Apple pewnie chciałoby mieć własne.

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • Waldemar Sinicki

  tylko nie słuchawki Beats

  • krzysiekb92

   Będą, będą. Rzeczywiście są takie słabe? Miałem kiedyś douszne i nie grały źle.

   • Waldemar Sinicki

    słabiutkie

 • Dorian

  Napewno miałem podróby albo takie co dodawali do htc. A teraz sie wypowiadasz

 • Przemek Zakrzewski

  Różne słuchawki miałem w tym Denona i Beatsy nie są złe

 • Beatsy to dobre słuchawki. Fajnie grają, dobrze wykonane, wygodne i mają świetny design. Jak ktoś chce słuchawki audiofilskie to może kupić takie, stworzone do tego celu. Ale pisanie że Beatsy grają słabo nie jest prawdą. Chociaż są tacy, którzy np. muszą mieć tylko muzykę w formacie .flac, bo inny „wypala” im uszy :D (ja różnicy nie słyszę). Więc są różni ludzie i różne opinie.