Krzysiek Borek17.08.2016
iPhone 7 trafi na półki sklepowe pod koniec września?

Do rynkowego debiutu iPhone’a 7 nie pozostało dużo czasu, ponieważ jego prezentacja powinna odbyć się 7 września bieżącego roku. Jednak to tylko prezentacja, a sprzęt na półki sklepowe może trafić później niż zakładano.

Tim Cook i spółka pokazują nowy sprzęt zazwyczaj 2 tygodnie przed jego wprowadzeniem do sprzedaży. Początkowo mówiło się o 16 września, ale wewnętrzny dokument z sieci komórkowej AT&T wskazuje na inną datę. Według dokumentów iPhone 7 trafi do sklepów w Stanach Zjednoczonych dopiero 23 września.

attmerchandisingresetdates-800x419

Wcześniej Evan Blass stwierdził, że zamówienia w ramach przedsprzedaży rozpoczną się 9 września, zaledwie 2 dni po prezentacji nowych modeli, nawet wskazuje na to dokument AT&T. Jednak trafienie produktu na półki sklepowe może odbyć się 16 lub 23 września, o ile dokument, który się pojawił jest prawdziwy.

Tak czy owak, nie będziemy musieli długo czekać na najnowszy produkt Amerykańskiego producenta urządzeń mobilnych. W przyszłym tygodniu Apple powinno zacząć wysyłać zaproszenia na spotkanie prasowe (25 lub 26 sierpnia), więc może wtedy dowiemy się czegoś więcej.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek