Krzysiek Borek21.06.2016
iPhone 7 z DualSIM?

Chiński sklep z częściami do naprawy urządzeń mobilnych pochwalił się ostatnio zdjęciami przedstawiającymi komponenty dla iPhone’a 7. Wygląda na to, że jedno z nich przedstawia czytnik kart SIM (aż 2), co pozwoli korzystać z dwóch numerów jednocześnie.

Osobiście nigdy nie korzystałem z tej funkcji, ale myślę, że w przypadku użytkowników jabłuszek byłaby użyteczna. Jeden numer może wtedy służyć do dzwonienia i SMS-owania, a drugi jest odpowiedzialny tylko i wyłącznie za połączenie z internetem (LTE). Warto wspomnieć, że wiele smartfonów z Androidem korzysta z tego udogodnienia, a są nimi między innymi Xiaomi, OnePlus, Alcatel, BLU, Meizu, Lenovo, HTC, Huawei i wiele innych.

dual-SIM-iPhone-7-weibo

Ponadto Rock Fix było odpowiedzialne za udostępnienie zdjęć przedstawiających kable połączeniowe portu Lightning zawierające również standardowe gniazdo słuchawkowe. Razem z nimi pojawiły się fotografie aparatu z dwoma obiektywami i 256GB pamięci wewnętrznej SanDiska. Poza tym udostępniono również zdjęcia prototypowych wyświetlaczy.

iPhone-7-parts-rock-fix-weibo

Apple powinno zaprezentować nowy model podczas tegorocznej jesieni, a ich wygląd ma nie odbiegać od obecnie sprzedawanych 6s. Na szczęście wiele zmian zajdzie wewnątrz, wliczając w to układ scalony A10, wodo i pyłoodporną konstrukcję, zmianę lokacji linii antenowych, szybszy modem LTE i WiFi. Podobno 3GB pamięci operacyjnej i aparat główny z dwoma obiektywami pojawią się w 5,5 – calowym wariancie.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek