Michał30.11.2015
iPhone 7 z zakrzywionym ekranem?

Premiera iPhone’a 7 co prawda dopiero w połowie przyszłego roku, ale w sieci w ostatnim czasie praktycznie codziennie pojawiają się nowe plotki na temat nadchodzącego iPhone’a.

Najnowsze plotki, które zostały opublikowane przez Mobilechoiceuk mówią o tym, że nowy iPhone 7 będzie posiadał zakrzywiony ekran, zarówno z prawej jak i lewej strony. Zdaniem Mobilechoiceuk ekran w iPhone 7 będzie bardzo podobny do ekranu, który znajduje się obecnie w Samsung Galaxy S6 Edge. Boki urządzenia mają działać jako oddzielne ekrany.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kolejnymi zmianami o których pisaliśmy już wcześniej ma być pojawienie się 3 GB pamięci RAM w modelu 7 Plus, wodoodporność, a także usunięcie gniazda 3,5 mm.

Czy plotki się sprawdzą? Tego dowiemy się niestety dopiero we wrześniu przyszłego roku.

Źródło: appleinsider.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • quba

  I koniec ze szkłem hartowanym naklejanym na wyświetlacze :)

  • elliott

   Już w 6/6s szkło hartowane niebiescy praktyczne i fatalnie wygląda. Polecam folie 3mk na cały ekran nawet zakrzywioną dla galaxy s6.

   • quba

    Folia nie ma powłoki oleofobowej. Brak porównania do jakiejkolwiek folii – koleżanka której zawsze montowałem folię, po jednym razie kiedy jej zamontowałem szkło powiedziała, że więcej folii nie chce – a na 3mk nadal czekam na test który miał się pojawić :)