Krzysiek Borek23.12.2015
iPhone 7c pojawi się w kwietniu przyszłego roku?

Nie ukrywam, że cenię sobie kompaktowe urządzenia mobilne i brakuje mi iPhone’a z 4 – calowym wyświetlaczem, choć z coraz większym zainteresowaniem spoglądam na fablety, to mniejszy sprzęt byłby idealny, jako zastępczy lub urządzenie do testów oprogramowania.

Na planie działania na najbliższy rok  China Mobile widnieje wzmianka o iPhonie 7c, choć bardziej celowałbym w model 6c, o którym słyszymy co raz więcej pogłosek. Obecnie nie są miarodajne, więc ciężko stwierdzić, czy Apple rzeczywiście ma w planach jego wydanie.

1

Trudno określić wiarygodność zdjęcia przedstawiającego iPhone’a 7c, ale to kolejna informacja spośród wielu obecnie dostępnych. Prawdopodobnie 7c miałby pojawić się na początku przyszłego roku, podczas gdy następca 6s, iPhone 7 pojawi się we wrześniu.

Być może 4 – calowy iPhone zostanie zaprezentowany razem z Apple Watch 2 – ej generacji. Podejrzewam, że specyfikację techniczną maleństwo odziedziczy po iPhonie 6s, a wyglądem będzie przypominać 5s. Kolejną różnicą powinna być niższa cena względem iPhone’a 6s i 6s Plus.

Jeżeli informacja się potwierdzi, to mniejszy wariant iPhone’a będzie nowy zaledwie pół roku, potem pojawi się iPhone 7 i to on przejmie palmę pierwszeństwa, choć wydaje mi się, że mniejszy znajdzie swoich odbiorców.

Czekacie na mniejszy model iPhone’a?

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek