Michał17.07.2017
iPhone 8 z niemal dwukrotnie większym przyciskiem uśpienia? Dlaczego?

Plotek na temat iPhone 8 ciąg dalszy. Dziś do sieci trafiły nowe zdjęcia na których widzimy, że przyszły iPhone najprawdopodobniej będzie miał niemal dwukrotnie większy przycisk Sleep. Dlaczego?

Na początek kilka słów o przodzie iPhone’a 8. Jest to jak widzicie niemal bezramkowy najprawdopodobniej 5,8-calowy ekran OLED. Pojawiały się już w sieci informacje na ten temat.

Tył to pionowy podwójny aparat. Dół urządzenia to nie USB-C, lecz nadal złącze Lightning.

Oprócz tego jak widać na powyższym zdjęciu, przycisk Sleep umieszczony po prawej stronie urządzenia jest niemal dwukrotnie większy od tego w iPhone 7, czy iPhone 6. Dlaczego?

Zdaniem źródła gigantowi z Cupertino nie udało się umieścić czytnika linii papilarnych w ekranie, więc firma postanowiła zintegrować go z bocznym przyciskiem. Podobne rozwiązana były już kiedyś stosowane przez Sony.

Ile w tym prawy? Wszystkiego dowiemy się za kilka miesięcy.

Źródło: twitter.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Mam nadzieję, że nie jest to prawda

  • Ja

   Nie musisz kupować.

 • Najgorszy ten pionowy aparat

 • Tolu

  Napiszę tak, jeśli Apple nie wprowadzi teraz skanera linii papilarnych zintegrowanego z wyświetlaczem to zrobi to Samsung!

 • antichrist

  i w czym problem, od czasów pojawienia się szóstki, niemal każdy krytykował wygląd. później 6s, ale oczywistym było, że wygląd nie będzie inny. siódemka zmieniła kolor, chociaż tyle, czarny wygląda nawet dobrze jak na iphona z tym wyglądem. jeśli ósemka będzie kolejnym iphonem w tej samej obudowie (nie mylić z rozmieszczeniem przycisków i aparatu) to jaki to ma sens? smasung pomimo, że nie zmienia dużo w wyglądzie to jego ósemka jak na moje oko, różni się od poprzedniego modelu. przejmowanie się nieco większym przyciskiem, czy aparatem ułożonym w drugą stronę, to tak jak nie wychodzić z domu, bo jest o 2 stopnie więcej niż zapowiadali. obrazić się i nie wychodzić… nie krytykuje nikgo, wyrażam tylko swoją negatywną opinię na temat przypuszczalnego wyglądu nowego iphona, kolejnego brzydkiego iphona.