Michał01.02.2015
iPhone jest strasznie nudny

Jeff Gordon czyli Senior Manager, Global Communications HTC, kilka dni temu gratulował Apple znakomitych wyników za IV kwartał 2014, a także napisał kilka słów na temat iPhone.

Gordon twierdzi, że iPhone jest strasznie nudny. Zdaniem Jeffa telefon z którego korzystamy powinien być wyjątkowy, powinien wręcz zachowywać po wyciągnięciu go z kieszeni.

Jest to zapewne nawiązanie do flagowca firmy, czyli do modelu HTC One M8. Wydaje mi się, że Gordon pisząc o tym, że iPhone jest nudny miał raczej na myśli nie wygląd iPhone, a jego system, który jak wiemy ma ograniczone możliwości.

A Wy co myślicie na ten temat? Również uważacie, że iPhone z iOS jest nudny?

Źródło: twitter.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • kubajakub

  nudny, nie nudny…. telefon ma być telefonem, a nie komputerem w kieszeni (choć nie ukrywam, że pewne jego funkcje są przydatne pod ręką), jako długi posiadacz coraz to kolejnych generacji iphone cenię go głównie za prostotę obsługi, perfekcyjną jakość wykonania (nie świerczący pod ręką tandetny plastik itd.) oraz niezawodność… mimo to, że po „nakręceniu” się na 6 już w dzień premiery w pl zapewnił mi jakiejś tam rozrywki przez kilka dni (typu nowe możliwości, których nie było), to w tym momencie jest po prostu TELEFONEM i tak ma być…. a nudny? nudny to został w tym momencie mój ipad, który od jakichś dwóch miesięcy (dzięki większym gabarytom telefonu) stał się zbędny… ;)

  • Spartakus..

   Skoro Twój Ipad jest nudny to możesz mi go oddać, dla mnie taki wcale nie będzie wręcz przeciwnie :D

 • eddie
 • Lee

  No w androidzie nigdy nie wiadomo co wyskoczy, czy się przywiesi, albo znikną kontakty. Trochę adrenalinki. No to fakt, pod tym względem iPhone jest nudny, wszystko działa bez przerwy.

 • sewerynop

  Urządzenia Apple uważane są za luksusowe. Jak wiemy każdy z nas chce być bogaty i korzystać z najlepszego sprzętu. Dużym plusem dla Apple jest system operacyjny który był szalenie stabilny i wygodny w użytkowaniu. Do momentu pojawienia się iOS 7. Każda następna aktualizacja przynosiła gorsze skutki. Zawieszanie się iPhone , iPad lub nagłe wyłączanie się urządzenia.
  Brak dostępu do internetu w urządzeniach Apple to tak jak byśmy w ogóle je wyłączyli. Sam chorowałem na Applofobie i mam wszystkie chyba urządzenia od Apple. Używam ich od trzech lat. Dopiero niedawno gdy rozpocząłem studia na informatyce zacząłem dostrzegać zalety urządzeń i oprogramowania np. Microsoft.

 • Denis

  Z jailbreakiem nigdy nie jest nudno ;)

 • n.cała

  iphone był fajny ale do wersji 4S, później nic nowego….. tak więc nie ma zachwytu…
  zwykły telefon. NIE ROBI NIC INNEGO, CO ROBIĄ POZOSTAŁE TELEFONY NA RYNKU.

 • masi0

  Wszystko zależy od punktu widzenia… lokowane produkty z jabłkiem stają się powoli nudne dla mnie jako widza – telefon ma zarówno głupi Joey, kelnerki i kierowca ciężarówki, a laptopa z jabłkiem używa filmowa gimbaza. Właśnie przez to iPhone (a pewnie i pośrednio Mac) stają się nudne i przewidywalne. Ponoć 60% użytkowników nie zmienia domyślnego dzwonka. Każdy ma ten sam launcher, system, ikonki. Nadrabiamy masą gadżetów, etui, skarpetek itp ale nadal to zaczyna być nudne. To samo można powiedzieć o pecetach – dostępny dla mas = nudny.
  Równiez kolejna bezpłodna dysusja o tym, że ktoś obraził święte imię Apple’a staje się nudne…

  • Jan Kowalski

   Jeśli chodzi o Maka, to się grubo mylisz kolego.Nigdy bym Maka na nic innego nie zamieinł.

   • masi0

    Maka również bym nigdy nie zamienił