Michał11.04.2016
iPhone SE i nieprawidłowe działanie Bluetooth

Wielu nabywców najnowszego iPhone SE narzeka i zgłasza na różnych forach internetowych problemy z Bluetooth. O co dokładnie chodzi?

Wiele osób pisze, że nie może połączyć swojego nowego iPhone SE z radiem samochodowym. Problem występuje w takich autach jak Audi, BMW, GMC, Chevrolet, Chrysler, Dodge, Kia, Jeep, Ford, Nissan, Mercedes, Toyota, czy Volkswagen.

bluetooth-1

Drugi problem dotyczy połączeń głosowych. Wiele osób twierdzi, że podczas rozmowy przez słuchawkę bluetooth, czy innego akcesorium głos jest zniekształcony.

I actually had to return my SE back to Verizon because my Bluetooth calls reception quality was terrible. Playing music or YouTube videos through the Bluetooth was excellent but when it came to phone calls, the sound was constantly cutting in and out and sounded “scratchy” and distorted. I have been working with a high level support person who has assured me he is working directly with engineering. Apple has very much become engaged in this issue.

A jak to wygląda u Was? Czy ktoś z Was ma podobny problem?

Przedstawiciele Apple nie wypowiadali się jeszcze w tym temacie. Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej od razu damy Wam znać.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Bart

  Jak zwykle wyjdzie za tydzien update i wszystko bedzie ok

  • Marcin Wojciechowski

   Dokładnie miałem to samo do napisania:)

  • abe

   No to mija rok i wała nawet z najnowszym iOS. Połączenie odbieram w KIA i brak głosu w głośnikach i mikrofon nie nagrywa. Muszę ręcznie przełączyc się w telefonie na głos w telefonie a następnie przełączyc się auto i wszystko działa…