Krzysiek Borek28.03.2016
iPhone SE sukcesem sprzedażowym w Chinach

Apple jeszcze nie zaczęło się chwalić ilością zamówionych w przedsprzedaży iPhone’ów SE, ale według jednego z raportów w Chinach okazał się sukcesem.

Według CNBC zamówiono 3,4 mln egzemplarzy w przedsprzedaży. Najbardziej popularnymi wariantami kolorystycznymi są złoty i różowy (Rose Gold), wydaje mi się, że podobnej ilości zamówionych sztuk możemy spodziewać się w rozwijających się krajach takich, jak Brazylia, Rosja i Indie. Podobnie sytuacja powinna wyglądać w Stanach Zjednoczonych, dzięki użytkownikom rezygnującym z 5S na rzecz najnowszego modelu.

TouchID

Sprzęt wewnątrz wygląda tak samo, jak dotychczas sprzedawane modele 6s, a wyglądem nawiązuje do poprzednika. Jego cena zaczyna się od 2149 zł za wariant z 16GB pamięci wbudowanej.

Jeszcze nie mieliśmy możliwości wypróbowania sprzętu, ale w niedalekiej przyszłości powinna pojawić się jego recenzja.

Źródło: technobuffalo.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • Anonim

  Ja używam 5s i póki co nie mam zamiaru wywalać ponad 2 tysiące na SE. Po co, skoro na razie wystarcza mi ten co mam? Nie muli, nie ścina, bateria wbrew opinii która panuje na internecie trzyma bardzo dobrze, więc po co mi lepszy? Gdyby to była kwestia 500-600 zł, to wtedy poważnie bym się zastanowił, ale 2 tysiące to zbyt wygórowana cena.

  • da

   za 2k kupiłem HTC HD2 z windą 6,5

 • Donek

  Kolega ma 4s i też tak mówi bo nie ma porównania z nowszym modelem fakt nie opłaca się teraz sprzedawać 5s bo mocno poleciały w dół, osobiście zastanawiam się czy nie opylić 6s i kupić SE, ekran 4,7″ jest dla mnie za duży zresztą masa jest takich osób jak ja i Apple dobrze o tym wie dlatego zrobili iPhone SE.
  Brawo TY
  Brawo JA

  • db

   Brawo

 • edziu

  Tylko…3,4 mln ? …to ma być sukces?… W kraju liczącym wprawie 1,5 miliarda ludzi to żaden sukces.Samsung w pierwszym tygodniu sprzedał w Chinach 7 miliona S-ek, a za miesiąc po premierze sprzedaż zamknął w 11 milionach.