Krzysiek Borek07.05.2014
iPhone w roku 2008 nazywany był „potwornie” dużym urządzeniem

Podczas, gdy Apple wydało iPhone`a w 2008 roku, aby nawiązać walkę z HTC i LG, wyświetlacz nowego urządzenia okazał się zbyt wielki według informacji podanych przez Samsunga.

Według tychże informacji, urządzenie Apple „wyznaczyło nowy standard”. Samsung mógł wykorzystać tą sytuację pytając konsumentów czego spodziewają się po ich przyszłych produktach. Slajd na którym znajdują się owe informacje, pokazuje że nie wszyscy byli zadowoleni z rozmiarów iPhone`a.

Biorąc pod uwagę dzisiejsze standardy przekątna o rozmiarze 3,5″ to dosyć mała powierzchnia robocza, jednakże w tamtych czasach urządzenie było „potwornie wielkie”, tak wypowiedział się jednak z użytkowników z Londynu. Inne uwagi dotyczyły tego, że iPhone`a łatwo mozna bylo uszkodzic.

iphone3gs

Porównując słuchawkę Apple z telefonami z 2007 roku, rzeczywiście iPhone był wiekszy, nie wspominając o wyświetlaczy i braku przycisków na tamte czasy nie było czymś codziennym.

W 2012 roku Apple zwiekszyło przekątną z 3,5″ na 4″, jednakże konsumenci domagają się większego urządzenia, teraz „standardem” jest 5″ przekątna, która jest widoczna w każdym flagowym urządzeniu z Androidem.

Jak widać Apple idzie teraz tą drogą, którą konkurencja już dawno obrała. Apple wyda nowe urządzenie z przekątną o rozmiarze 4,7″ i 5.5″

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek