Krystian23.04.2014
iPhone z 5,5″ ekranem pojawi się dopiero w 2015 roku?

Informowaliśmy Was nie raz o prawdopodobnych przyszłych modelach iPhone 6, które mają do nas przyjść w rozmiarach 4,7 oraz 5,5″.

Plotki o tym drugim regularnie się powtarzają i tym razem także nie mamy dobrych informacji. Ze względu na super cienką baterię, która ma być zastosowana w tym modelu, Apple ma problemu z zorganizowaniem dostawcy tego elementu. Według plotek, bateria ma mieć grubość maksymalnie dwóch milimetrów, a najlepiej jeszcze mniej. Nie wyobrażam sobie jak oni chcą osiągnąć przyzwoite czas działania na tak małym ogniwie. Oczekuję, że zarówno model 4,7 jak i 5,5″ będzie w stanie działać co najmniej 50% dłużej niż aktualnie produkowane iPhone. Konkurencja nie śpi i już jest w stanie konkurować na tym polu – Apple chyba nie zamierza być gorsze.

W tym momencie wypuszczenie iPhone 6 z 5,5″ ekranem jest przewidywane na najwcześniej na początku 2015 roku. Może to jest swoją drogą sposób Apple na zapełnienie pustki w sprzedaży na przełomie stycznia i września, a nie sam problem z podzespołami?

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_