Michał19.09.2016
iPhone’y 7 nie łączą się z siecią komórkową po wyłączeniu trybu samolotowego?

No to się zaczyna. W sieci od kilku dni czytamy o różnych problemach, które dotyczą nowych iPhone’ów. Po bzyczeniu procesora A10 przyszedł czas na problem z siecią.

Wielu użytkowników nowych iPhone’ów skarży się, że po wyłączeniu trybu samolotowego ich urządzenie nie chce połączyć się z siecią komórkową. Jedynym rozwiązaniem jest wyciagnięcie karty SIM i jej ponowne umieszczenie w telefonie. Poniżej zobaczcie jak to wygląda na filmie.

Czy ktoś z Was ma również taki problem? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • krzysiek

  Zapewnie błąd iOS 10. :D

  • Ciapciarapciap

   Niekoniecznie bo u mnie na 6s problem nie występuje

 • Rozbawiony

  #planegate

  Kabaret się zaczyna?

 • elliott

  U mnie problem na 7plus nie występuje.

 • Router

  Kity pisane przez śmiezne pisamki się zaczynają! U mojego iPhone 7 kupionego w Berlinie w piątek nic takiego nie występuje. Sprawdziłem od razu. Zawsze w razie czego mam możliwość wymiany bez problemowej w Apple store. Telefon jest mega! Wygląd Black mat rewelacja :) A ten home button coś pięknego! Skończą się problemy z podwójnym klikiem! oh yea! Głośniki stereo robią swoje! Są na prawdę głośne. Rewelacja telefon. Polecam.

 • janusz

  Hej ! Ja kupiłem iPhone 7 w piątek 16.09 , przełączałem 2-3 razy w tryb samolotowy i bez problemu błyskawicznie łączył się z siecią . Przypuszczam że może to problemy z niektórymi operatorami …