Michał16.05.2014
iTV – telewizor od Apple

Po konceptach i atrapach iPhone’a 6 przyszedł czas na bardzo ciekawą wizję telewizora od Apple.

iTV bo tak ten koncept został nazwany, to 47″ telewizor od Apple. Przedstawiony na filmie telewizor byłby kontrolowany za pomocą specjalnej aplikacji, która miałaby pojawić się w najnowszym telefonie, czyli iPhone 6.

Przyznam szczerze, że koncept bardzo fajny i bardzo mi się podoba. Z miłą chęcią zawiesiłbym takie cudo na ścianie u siebie w salonie. A Wam jak się podoba?

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • JaPan

  Ja tu widzę CRiSTAL TV a nie iTV.
  Ciekawe czy będzie można zrobić JAILBREAK :P

 • krzysiekb92

  Ciekawe, może to odpowiedż na smartTV od Xiaomi, który w przeliczeniu na złotówki koszować ma 2 tysiące zł.

 • dawg0r

  Jakie te wszystkie koncepty są daremne. Ten tu, to nic innego jak iMac z rozciągniętym ekranem i czarną nóżką – swoją drogą przy tak małej podstawie, lekki podmuch wiatru i ów cudo techniki leży na podłodze. Pozazdrościć można autorom tych „cudów”, że mają tak dużo wolnego czasu, aby swobodnie marnować go na takie bzdury. Z drugiej jednak strony nie jest to pozbawione sensu. skoro ich wypociny trafiły tu jako news, a ja marnuje swój czas pisząc ten teks :)

 • Janusz Pałucha

  Jak by tak rozdzielić pomysł na dwie części..
  1.Obudowa fakt tu pomysłodawca przegiął chyba że przykleimy go do mebla albo przykręcimy wybierzcie sobie sami :P
  2.Soft.. jak będzie działać pod iOS to może być poważnym konkurentem dla telewizorów z androidem i kto wie dla Samsungów ze Smart Hub

  • Bill

   Bzdura! już na pewno zgniłe jabłko zrobi tak, że będzie to następny „ograniczony” soft i będą nam dyktować co wolno a czego nie. I znowu będzie zabawa w kotka i myszkę… jak z Jailbrakiem. Pytanie tylko po co komuś wiązać ręce, jak można tyle potencjału wycisnąć z softów appla… dać wolną rękę programistą, gdzie i tak to robią za free dla jailbreka. Jeżeli apple tego nie zrozumie to… I tak już jest na równi pochyłej. Szkoda mi bo np Iphony były kochane do softów 6.XX gdzie każdy mógł sobie zrobić swoją słuchawkę jak tylko chciał, oczywiście przy pomocy Jailbreak. (7.XX już nikomu się nie chce tego nawet wspierać)
   P.S. Konkurencja dla androida? Chyba Janusz nie miałeś nigdy czegoś z androidem. Na Kity Kat aplikacje działają już tak, jak kiedyś może na Iphone8 będzie można zobaczyć

   • Janusz Pałucha

    Oczywiscie masz racje i Apple kończy sie.. Wyraźnie pokazały to ostatnio wyniki finansowe i ceny akcji które poszybowały w gore.
    Mam Sony xperia z i androida 4.3 i na razie system nie powala ale i nie bawię sie sztuczne upiekszanie tak samo w moim iphone nie robie JB bo i po co? Zeby wgrać pirackie programy a moze dodać sobie mnóstwo ikonek. Każdy producent ma swoją politykę nie zgadzasz sie z nią to nie kupuj jego produktów. Ja osobiście czekam na nowy sprzęt od Apple szczególnie na niwa słuchawkę

   • piotr

    Opiszesz może w jaki to sposób to podeślę do Cooka:)

 • piotr

  Apple i telewizor?Dobre sobie:)