Krzysiek Borek05.09.2014
iWatch będzie miał zakrzywiony wyświetlacz, NFC i pojawi się w dwóch wariantach

9 września o 19 rozpocznie się konferencja giganta z Cupertino na, której zobaczymy nowe urządzenia producenta iUrządzeń. Jednym z nich będzie pierwsze w historii Apple urządzenie naręczne, iWatch.

Raport z New York Times rzuca nieco światła na iWatcha. Tak samo, jak w przypadku iPhone’a 6 pojawią się dwa warianty inteligentnego zegarka. będzie on posiadał zakrzywiony wyświetlacz i NFC, służące do parowania urządzenia ze smartfonem i wykorzystywane do płatności mobilnych.

Inteligentny zegarek na pewno nie pojawi się na półkach sklepowych w tym roku.

Dodatkowo w raporcie możemy natknąć się na informacje, dotyczące obydwu wariantów iPhone’a 6. Apple wprowadziło zmiany w oprogramowaniu urządzeń, aby można było je używać jedną ręką (Samsung już z tego korzysta w urządzeniach z serii Note). Tryb używania urządzenia jedną ręką będziemy mogli włączyć i wyłączyć.

iwatchS-on-wrist

Obydwa nadchodzące urządzenia producenta z Cupertino będą posiadać NFC, pozwoli to na wymienianie danych pomiędzy urządzeniami i będziemy mogli używać ich do płatności mobilnych.

Appel właśnie rozpoczęło pracę nad systemem płatności razem z MasterCard, Visa i American Express. Dzięki temu przedsięwzięciu iPhone będzie mógł służyć nam, jako wirtualny portfel.

9 września o godzinie 19 odbędzie się konferencja Apple, będzie ona streamowana do sieci, więc każdy kto nie będzie na konferencji będzie mógł obejrzeć ją w domu.

Źródło: iclarified.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
  • Sebastian

    Skąd ta pewność, że będzie to zegarek? Nie twierdzę, że tak nie będzie, ale tak na prawdę nic nie wiadomo o nowym urządzeniu a wszystkie informacje to tylko plotki.