Krzysiek Borek19.08.2014
iWatch zadebiutuje na rynku dopiero w 2015 roku?

Według analityka z KGI Securities Apple prawodopodobnie odroczy prezentację ich pierwszego urządzenia naręcznego na przyszły rok. Niektóre z poprzednich raportów też mówiły o tej dacie, powodem mają być problemy produkcyjne.

„Jestem zmuszony zmienić moje zdanie, związane z premierą iWatch. Apple pierwszy raz pracuje nad tego typu urządzeniem i chcą zrobić to , jak najlepiej dopasowując poszczególne aspekty urządzenia naręcznego w całość. Jednego jesteśmy pewni trudno będzie komukolwiek powielić wygląd urządzenia. Wierzymy, że zegarek ujrzy światło dzienne w 2015 roku.”

W lipcu pan Kuo mówił o rozpoczęciu produkcji urządzenia naręcznego Apple w listopadzie i jego debiucie w 2015 roku. Choć to nie jedyna informacja, jaką otrzymaliśmy. Według analityka jest parę powodów, które stwarzają trudności w produkcji, są nimi:

  • mały rozmiar
  • zakrzywiony wyświetlacz AMOLED
  • szafirowe szkło

Data debiutu iWatch’a nie zgadza się z tą, która pojawiła się ostatnio (październik). Jednak z drugiej strony Apple może wcześniej go zaprezentować, a po paru miesiąch rozpocząć jego sprzedaż. Przykładem może być tutaj prezentacja Mac Pro, mająca miejsce w czerwcu, podczas gdy sprzedaż ruszyła w grudniu. Nawet Steve Jobs zaprezentował iPada na pół roku przed rozpoczęciem jego sprzedaży.

iWatch ma posiadać wiele czujników monitorujących zdrowie i aktywność fizyczną. Dodatkowo ma być mocno powiązany z aplikacją Zdrowie znaną z iOS 8.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
  • Denis

    Co roku jest pier*olenie, że będzie za rok…