Michał29.01.2014
iWrapper 2.0 już w App Store

Czy ktoś z Was jeszcze nie zna tej aplikacji? iWrapper to prosta aplikacja do upiększania zrzutów ekranu z urządzeń iOS.

Sama idea apki jest jest prosta. Wybieracie zrzuty ekranu z rolki aparatu następnie ustawiacie parametry ramki urządzenia w jakim ma być osadzony zrzut ekranu i po chwili w rolce aparatu gotowe macie gotowe zdjęcie.

Dzisiaj w nocy pojawiło się uaktualnienie aplikacji. Podstawowe zmiany w najnowszej wersji to dodanie ramek iPhone 5s, iPhone 5c i iPada Air. iWrapper jest dostępny również zupełnie za darmo. Polecamy.

iWrapper - Professional screenshots
Cena: Gratis
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Mecenas Maciek Jasiński

  brawa dla autora… prosta ale bardzo fajna palikacja

 • Snik3rs

  Do autora wpisu: akurat dodanie kilku ramek to zadna aktualizacja. Zrobione mikroplatnosci – prawie na wszystko, totalna zmiana designu – niestety zepsucie aplikacji calkowicie. Strzal w stope autora. Niestety rzadko sie zdarza ze autor pzy aplikacja tak psuja udany produkt

 • Ten update to jakaś pomyłka..
  Za wszystko musimy płacić, z tego co pamiętam kiedyś sama aplikacja była płatna ale w środku nie było aż tak nasrane mikropłatnościami…
  Tutaj za wszystko trzeba zapłacić, za kolor iPhone, za to tamto sramto .. masakra..

  • Snik3rs

   Ale widac ze autor sie staral. Udalo mu sie „skoncic” design, ikona a nawet tak banalna obsluge. Tyle rzeczy zepsuc w jednym update to chyba malo komu sie udalo:)