Krzysiek Borek03.07.2017
Jailbreak (extra_recipe) kompatybilny z układami scalonymi Samsunga

Początkowo extra_recipe było kompatybilne wyłącznie z iPhone’em 7/7 Plus, a nieoficjalna wersja wydana przez pwn20wnd wniosła kompatybilność dla reszty urządzeń mobilnych z 64-bitowym układem scalonym oprócz sprzętu działającego na układach scalonych Samsunga.

Najnowsza wersja dodaje kompatybilność ze sprzętem korzystającym z układów scalonych Samsunga, więc zainteresowani użytkownicy będą mogli odblokować iOS. Jedyne, co musicie zrobić to sprawdzić, jaki producent wykonał układ scalony waszego urządzenia i pobrać odpowiednią wersję aplikacji mobilnej.

extra_recipe jest stabilniejszy i „czystszy” od Yalu, co oznacza, że wasz sprzęt po wykonaniu Jailbreak nie będzie się uruchamiał ponownie (automatycznie), a aplikacje przestaną się same wyłączać. Problemem może być brak iPhone’a 7/7 Plus, ponieważ to z myślą o nich powstał extra_recipe, ale nawet Yalu zaczęło działać lepiej na większości kompatybilnych urządzeń.

Aplikację mobilną do wykonania Jailbreak pobierzecie stąd. Jest kompatybilna z każdym urządzeniem mobilnym mającym 64-bitowy układ scalony i iOS od 10.0.1 do 10.2.

Źródło: modmyi.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • Domisiekkkkk

  Mógłbym prosić o poradnik jak wrócić z iOS 11 do 10.2 :)? Ogladałem poradniki ale wszytskie są dosyć „ciężkie” (tak, mam zapisane shsh2)
  Z góry dziękuję i proszę o pomoc

 • Daniel Cisek

  Chciałem wykonać JB za pomocą extra_recipe mam iPad Air 1 która wersję z poniższych mam wybrać instalatora IPA, różni się nazwą na końcu (NonTSMC), na podstawie tej strony https://pwn20wnd.github.io :

  extra_recipe+yaluX beta5+Offsets.ipa

  extra_recipe+yaluX beta5+Offsets-NonTSMC.ipa