Krzysiek Borek04.11.2016
Jailbreak iOS 10.1(.1) zaprezentowany na wideo

Do tej pory nikt nie pokusił się o wydanie narzędzia do odblokowania iOS 10, ale wygląda na to, że niektórzy programiści próbują na własną rękę wykonać Jailbreak iOS 10.1.

Na YouTubie ukazał się materiał wideo prezentujący nieukończony Jailbreak dla iOS 10.1/10.1.1 wydany przez nieznanego dotąd programistę. Widać, że Cydia Substrate raz działa, a raz nie. Pamiętajcie, że właśnie ten moduł jest odpowiedzialny za uruchamianie pobranych z Cydii wtyczek, bez jego kompatybilności z iOS 10.x nic nie zrobimy. Przez brak dokładnych bibliotek modułu dla najnowszej obecnie wersji oprogramowania układowego Jailbreak się nie pojawi.

Autor poinformował również, że efekt jego ciężkiej pracy jest stabilny tylko od czasu do czasu i służy jedynie do sprawdzania działania wtyczek na niepełnym Cydia Substrate. To właśnie kolejny powód stojący za decyzją o niewydaniu odblokowania systemu. Autor mógłby to zrobić, ale proces jest trudny i długi, a nie chce, żeby mniej wtajemniczeni użytkownicy prosili go o pomoc podczas instalacji i po niej.

Źródło: reddit.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
 • Pinky

  Dobra… spoko….
  Czytam Twoje artykuły już od dłuższego czasu.
  Raz nawet napisałem maila o współpracy, ale nic z powrotem nie dostałem…
  Napisz może o tym jak wgrywać „pirackie” inne programy (które nie są w AppStore) bez cydii
  Jakiś porządny poradnik prosze

  • Raczysz żartować? Na Youtube są poradniki na ten temat

 • Radek

  Ktoś wie może. Czy jest taka możliwość / opcja aby wrócić do starszej wersji po aktualizacji aplikacji ? Zrobiłem update allegro i jest masakra :( POMOCY !!!

  • Z kopii zapasowej zainstalujesz bez problemów, ale trzeba mieć kopię np w iTunes :-)