Krystian16.12.2013
Jailbreak iOS 7 i iOS 7.1

Czas mija szybko a jailbreak jak nie ma, tak nie ma. Mimo skromnych zapowiedzi, że na iOS 7 jest możliwy, mimo zbiórki pieniędzy dla tego co go wyda. Ci co bardzo na niego liczą nie mamy dobrych wiadomości.

Członek grupy, która specjalizuje się w tworzeniu tego oprogramowania dał znać na Twitterze, że Apple w wersji beta iOS 7.1 załatało dziury obecne w iOS 7.0.

Wysoce prawdopodobne jest więc, że nowy iOS 7.1 pojawi się zanim powstanie Jailbreak wersji 7.0. Zamknie to automatycznie drogę do jego instalacji z powodu automatycznej aktualizacji – a większość bez zastanowienia kliknie zainstaluj.

Jeżeli liczycie na JB, koniecznie zostańcie na wersji iOS 7.0. Swoją drogą – przy obecnym zaawansowaniu iOS i możliwościach które oferuję, zabawa w JB jest moim zdaniem dla totalnych zapaleńców, albo złodziei gier.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_
  • Wielokrotnie już o tym pisałem, że od premiery iPhone 4S nie znaleziono żadnej nowej dziury w bootromie. Obecnie wszystkie prace przy kolejnych wersjach zaczynają się od iPhone 4 i limera1n exploita. Jeśli w przyszłym roku Apple przestanie wspierać iPhone 4, to temat zakończy się definitywnie. Aby JB mógł istnieć w przyszłości konieczne jest odkrycie nowej dziury na poziomie sprzętu, a nie konkretnej wersji iOSa.

  • Endzio

    Nie rozumiem co wy widzicie w tym Jailbreaku. Da się bez niego żyć. Robienie z iOSa Androida jest głupie.