Krzysiek Borek25.07.2016
Jailbreak iOS 9.2 – 9.3.3 bez komputera

Szybkie wydanie Jailbreak przez Pangu to świetna wiadomość, ale okazało się, że wczoraj Apple zablokowało certyfikat, który był wykorzystywany do instalacji aplikacji mobilnej. Na szczęście cały proces można przeprowadzić bezpośrednio na urządzeniu mobilnym bez konieczności jego podłączania do komputera.

Wczoraj i dziś w sieci dostępne były linki do pobrania aplikacji, ale dziś już nie działają, co nie zmienia faktu, że użytkownicy aplikacji IPAStore mogą szybko wykonać Jailbreak swoich urządzeń mobilnych. Jeżeli nie macie wyżej wymienionego programu, musicie go nabyć, a podstawowa wersja kosztuje 12,99$.

jailbreak

Aplikacja mobilna – tutaj.

Jailbreak

  1. Uruchamiamy sklep i przechodzimy do zakładki Cydia.
  2. Wybieramy aplikację Pangu i pobieramy ją na nasze urządzenie.
  3. Po zainstalowaniu musimy ją uruchomić.
  4. Pozwalamy na wysyłanie przez aplikację powiadomień.
  5. Stukamy na wielki okrąg dostępny w interfejsie aplikacji, jeżeli nie chcecie instalować aplikacji PP25, musicie zaznaczyć „ptaszek” pod okręgiem.
  6. Po zakończeniu procesu pojawi się powiadomienie i w tym samym czasie rozpocznie się instalacja Cydii, a potem respring.
  7. Mamy gotowy Jailbreak i możemy korzystać ze wszystkich (kompatybilnych) wtyczek.

Pragnę tylko przypomnieć, że po rozładowaniu baterii/ponownym uruchomieniu urządzenia tracicie Jailbreak, żeby go przywrócić należy użyć tej samej aplikacji, co nie powinno trwać długo, więc jej nie usuwajcie.

Źródło: forum.iphonecake.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek